קבל הצעת מחיר
מלא פרטים ונשוב אליך בשעה הקרובה

בקשתך נשלחה בהצלחה!

שאלות ותשובות נפוצות בנושא שירותי ארכיב

כחברה הותיקה בישראל המעניקה שירותי גניזה מעל ל- 25 שנים, נשמח לסייע בכל תהליך העברת החומרים לארכיון חברתנו תוך חיסכון משמעותי בעלויות האחסון וניהול הניירת.

 

ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בתחום עם תשובותינו המקצועיות המבוססות על ותק וניסיון עם מאות לקוחות בכל רחבי הארץ.

 

הנכם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית בכל שאלה ולקבל הצעת מחיר מהיר להעברת מסמכי חברתם לארכיון חברתנו.

 

לפרטים נוספים חייג: 077-4004014

תשובות לכל השאלות הנפוצות:

שאלה. מה נכלל בשירות הגניזה?

שירות הגניזה והארכיב כוללים את הטיפול הכולל בניירת המשרדית הנדרשת לשמירה ושליפה בעת הצורך. בשלב הראשון אנו מבצעים אריזה ורישום של החומר במשרדי הלקוח. החומר הנארז בארגזי ארכיב סטנדרטיים מועבר על ידי עובדינו לארכיון החברה, שם הוא נקלט וממוקם על מדף ייעודי. בעת הצורך חברתנו תבצע שליפה של החומר עד למשרדי הלקוח ובתום התקופה בהוראת הלקוח החומר יועבר לגריסה מאובטחת או יוחזר ללקוח.

01

שאלה: היכן מאוחסנים המסמכים?

המסמכים מאוחסנים במבנה בטון ייעודי העומד בתקני הבטיחות וכיבוי אש הממוקם באזור חיפה. הכניסה למבנה הארכיב מתאפשרת רק לעובדים מורשים החתומים על מסמכי סודיות. שליפת המסמכים מהארכיון מתבצעת בתוך שעות ספורות ומגיעה ישירות למשרדו של הלקוח על ידי עובדי בית הגניזה.

שאלה. מי אורז ורושם את המסמכים?

על מנת לחסוך בזמן וכסף נשמח לארוז את המסמכים ולבצע רישום שלהם במשרדי הלקוח. השירות ניתן ללא תשלום נוסף ומהווה חלק משירות הגניזה הכולל הניתן על ידי בית הגניזה. לקוחות הבוחרים לבצע אריזה עצמאית של החומרים יקבלו מאיתנו מיכלי ארכיב למשרדיהם המושאלים לכל תקופת הגניזה ללא עלות נוספת.

שאלה. בכמה זמן יועבר אלי מסמך מהארכיון?

בקשות לשליפת מסמכים מהארכיון יכולות להיות מועברות בכל עת באמצעות הפקס או המייל. עם קבלת הבקשה ישלף החומר ויועבר למשרדי הלקוח בתוך 24 שעות מרגע העברת הבקשה. במקרים דחופים יותר יועבר החומר בתוך שעות בודדות ישירות לשולחנו של הלקוח.

שאלה. מה עלות השירות?

 

מרבית הלקוחות בוחרים במסלול שירות בתשלום כולל וידוע מראש. התשלום מבוצע לפי מספר מיכלי הגניזה המאוחסנים בארכיון וכולל את כל השירותים הנלווים ללא עלות נוספת לרבות רישום החומרים ואריזתם במשרדי הלקוח, שליפת החומר מהארכיב על פי דרישה, השאלת מיכל הגניזה וגריסת החומר בתום התקופה. אנו נשמח להתאים לכם את מסלול התשלום המתאים ביותר לצרכי המשרד שלכם.

02

03

04

05

06

שאלה. האם השירות יחסוך לי כסף?

בוודאי. השימוש בשירותיה של חברת גניזה מאפשרים לחסוך את עלויות שכר הדירה, רכישת מיכלי ארכיב וכוח אדם הצריך לטפל בסידור, רישום, שליפה וגריסת המסמכים בתום התקופה המתחייבת על פי חוק. מאות מלקוחותינו חוסכים מאלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים בשנה בעלויות אלא באמצעות העברת המסמכים לארכיון בית הגניזה.

 

לפרטים נוספים חייג: 077-4004014